Liposukcja, czyli odsysanie tłuszczu

Liposukcja Mogilno

Kujawsko-Pomorskie

Liposukcja, czyli odsysanie tłuszczu – Ileż to razy wyglądamy w lusterko oraz nie możemy się nadziwić, jak dużo zmieniło się swoje ciało w procesie tych kilku lat. Nagle wykazuje się, że jesteśmy boczki, nadwagę (czasami nawet otyłość brzuszną) oraz nie możemy się pozbyć cellulitu. Na domiar złego w tłach, gdzie chciałybyśmy być niewiele więcej ciała, natura poskąpiła nam objętości. Nie podobamy się sobie, oraz z czasem otwiera być coraz gorzej. Kiedy żadne uczenia oraz diety nie pomagają, z usługą przychodzi nam medycyna estetyczna.

Liposukcja Janikowo

Liposukcja i lipoliza

Liposukcja i lipoliza to dwa różne sposoby, które składa wspólny cel – redukcja tkanki tłuszczowej. W niniejszym produkcie skupimy się na ważnej z obecnych dwóch możliwości modelowania ciała, a dokładnie na świeżej metodzie liposukcji laserowej, używanej przez profesjonalistów z kliniki Medbeauty doktora Andrzeja Kępy. Dzięki wykorzystaniu najnowszej metod LipoLife 3G efekty sposobu są widoczne gołym okiem w wyjątkowo szybkim czasie po skończeniu pracy, a okres rekonwalescencji pacjenta zatrzymuje się w niezbędnym minimum.
Liposukcja Janikowo

Sposobowi mogą stanowić poddawane różne części ciała. Procedury medyczne bawiące się najogromniejszą dostępnością to:

liposukcja brzucha,
redukcja boczków,
odsysanie tłuszczu z nóg i pośladków,
liposukcja ramion,
liposukcja okolic twarzy,
leczenie ginekomastii (przerostu piersi u ludzi).

Zabieg liposukcji laserowej

Tego typu postępowanie medyczne popularnie nazywamy odsysaniem tłuszczu. Zabieg budowany stanowi w znieczuleniu ogólnym lub miejscowym, a nad przebiegiem całej procedury czuwa anestezjolog. Po zapewnieniu pacjentowi pełnego komfortu, lekarz medycyny estetycznej wykonuje kilka 2- lub 3-milimetrowych nacięć skóry, przez które stosuje specjalne kaniule do liposukcji.
Liposukcja Janikowo

W klinice Medbeauty doktora Andrzeja Kępy klasyczny zabieg odsysania tłuszczu został przekształcony w taki możliwość, by jak wysoce ułatwić pacjentowi dołączenie do siebie po zabiegu. Przede każdym produkowana jest mała liczba nacięć – zwykle wystarczą dwa. Ponadto zastosowanie innowacyjnego urządzenia LipoLife 3G pozwoli na pozyskanie maksymalnie zadowalającego efektu przy znacznie skróconym okresie rekonwalescencji pacjenta.

W relacji od wcześniejszych ustaleń i charakterze, jaki lekarz wyznaczył wraz z pacjentem podczas wywiadu, liposukcja może stanowić spełniona miejscowo lub na konkretniejszym obszarze. W głównym przypadku zabiegowi sugeruje się takie partii ciała, jak podbródek, boczki i kolana. sposób na dużym terenie to np. liposukcja brzucha lub ud.

Często zdarza się, że pacjenci życzą sobie, by otrzymany w obrocie zabiegu tłuszcz został następnie wszczepiony w następującym zajęciu ich swego ciała. Z ostatniej opcji korzystają głównie kobiety, chcąc zmienić objętość swoich piersi lub pośladków. Taka procedura przynosi niemal absolutną pewność powodzenia – jak wychodzi z badań, 95% tkanek własnych pacjenta stanowi pełnowartościowy towar i kształtuje się do przeszczepu.
Liposukcja Janikowo

Przygotowanie do środku odsysania tłuszczu

Ponieważ liposukcja laserowa nierzadko grana stanowi w znieczuleniu ogólnym, czyli pod narkozą, przygotowanie do jej przeprowadzenia obejmuje wykonanie szeregu specjalistycznych badań laboratoryjnych. Niektóre z nich to:

EKG,
morfologia z rozmazem,
lipidogram,
badanie poziomu glukozy,
badanie poziomu sodu i potasu.

Przeciwwskazaniami do wdrożenia procedury odsysania tłuszczu są m.in.:

ogólny zły stan zdrowia,
ciąża oraz jedzenie piersią,
cukrzyca,
padaczka,
stwardnienie rozsiane.

Jest znacznie dużo czynników wykluczających zastosowanie u pacjenta tego typu zabiegu medycyny estetycznej. W przypadkach, gdy liposukcja jest metodę zbyt inwazyjną dla poszczególnej jednostki, niekiedy stawia się lipolizę.

Liposukcja Janikowo

zobacz również Liposukcja, czyli odsysanie tłuszczu

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments